Bilety SkyEurope

Tanie Linie Lotnicze Skyeurope

Tanie Bilety Lotnicze - Tanie Latanie - Tanie Loty Skyeurope

POŁĄCZENIA ZAWIESZONE
Chcesz kupić bilet?
Zadzwoń: 801 005 059 lub 32 728 30 95

W naszej ofercie znajdą Państwo bilety lotnicze Skyeurope. Linie lotnicze Skyeurope odlatują z portu lotniczego Kraków Balice. SkyEurope to wiodące niskokosztowe linie lotnicze w Europie Środkowej. Dzięki siedzibom na Węgrzech, w Polsce i na Słowacji są to również pierwsze w Europie Środkowej linie lotnicze z wieloma bazami. Wyloty linii SkyEurope odbywają się z Budapesztu, Krakowa, Warszawy, Wiednia/Bratysławy. Jako niskokosztowy przewoźnik lotniczy z szybko rozwijającego się kraju firma SkyEurope jest dobrze przygotowana do konkurowania na europejskim rynku.

24 Hour Services

Air & Heating Repairs

Residential & Commercial

Free Quotations

Honest & Reliable

Honest & Reliable

Get 15% Discount On Your First Service

SIEĆ SKYEUROPE

Miejsca docelowe: 37
Kraje: 20
Trasy: 65
SkyEurope oferuje codzienne tanie połączenia z głównych miast europejskich do Budapesztu, Krakowa, Warszawy i Wiednia/Bratysławy.

Linie lotnicze rozpoczęły działalność 13 lutego 2002. Firma SkyEurope uzyskała certyfikaty zgodnie z normami Unii Europejskiej JAR OPS 1 i JAR-145. Za obsługę floty boeingów 737-500 odpowiada firma KLM Engineering & Maintenance.

Siedziba główna SkyEurope Airlines znajduje się w Bratysławie (Słowacja), gdzie wyloty odbywają z Portu Lotniczego Bratysława, znajdującego się w odległości zaledwie 50 km od Wiednia. Wygodne połączenie centrum Wiednia z Międzynarodowym Portem Lotniczym w Bratysławie M.R.Štefánika zapewnia autobusowe połączenie wahadłowe SkyShuttle Bus. Przewozy autobusowe są organizowane również w Polsce na trasie Katowice-Gliwice-Kraków oraz na Węgrzech na trasie Debrecen – Budapeszt.

Na Słowacji firma korzysta również z lotniska w Koszycach na wschodzie kraju. Na Węgrzech loty odbywają się z Budapesztu — port lotniczy Ferihegy, w Polsce z Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina – terminal Etiuda w Warszawie oraz z lotniska Balice w Krakowie.

Linie SkyEurope złożyły ostatnio zamówienie na 32 nowe samoloty Boeing 737-700 (z czego 16 z prawem do zakupu), z planowaną dostawą w latach 2006 – 2009; jest to obecnie największe zamówienie w Europie Środkowej, którego wartość według ceny katalogowej wynosi 1,76 mln dolarów. 12 pierwszych samolotów zostanie sfinansowanych i wydzierżawionych liniom SkyEurope przez GECAS. Zamówienie to wzmocni i powiększy flotę spółki w okresie 2006–2009.

27 września linie SkyEurope stały się pierwszymi i jedynymi liniami lotniczymi w Europie Środkowej i Wschodniej, których akcje zostały wystawione w ofercie publicznej na giełdach wiedeńskiej i warszawskiej.

Od początku działalności w 2002 z linii SkyEurope Airlines skorzystało w sumie 3 025 855 pasażerów (stan na 31 grudnia 2005), a obecnie flota składa się z 15 samolotów.

Linie SkyEurope w roku 2005 otrzymały następujące prestiżowe nagrody:
Linie lotnicze roku 2005 w Austrii
Przedsiębiorstwo roku 2005 na Węgrzech
Nagroda „Superbrands Award” na Węgrzech
Brązowa Nagroda Effie w Polsce.