Bilety Centralwings

Uwaga!

Przeloty CENTRALWINGS ZAWIESZONE

Linie Lotnicze LOT

Tanie Bilety Lotnicze do USA

801 005 059

32 728 30 95

Zapraszamy do korzystania z innych linii lotniczych. Zanim skorzystasz z oferty tanich linii lotniczych Centralwings masz okazję zapoznać się z ich ofertą. Tanie linie lotnicze Centalwings to solidny i sprawdzony partner, z którego usług korzysta na codzień wielu pasażerów. Jeżeli zdecydujesz się na wybranie oferty Centralwings możesz sprawdzić dostępność miejsc oraz ceny za pomocą formularza dostępnego powyżej.

24 Hour Services

Air & Heating Repairs

Residential & Commercial

Free Quotations

Honest & Reliable

Honest & Reliable

Get 15% Discount On Your First Service

Masz pytania? Chętnie odpowiemy

Dokąd można lecieć z Centralwings?
Jeśli wybierasz się za granicę i chcesz skorzystać z przelotu samolotem za rozsądne pieniądze – trafiłeś idealnie! Do wyboru masz atrakcyjne połączenia do wielu miast europejskich.
Z Warszawy rejsami rozkładowymi Centralwings, możesz polecieć do takich miast jak Edynburg, Shannon, Leeds, Londyn, Bolonia, Rzym, Lizbona.
Z Krakowa samoloty Centralwings latają do Londynu, Bolonii i Rzymu.
Z Katowic oraz Gdańska możesz lecieć do Dublina i Edynburga.

Dodatkowo w rozkładzie letnim możesz zarezerwować rejsy do takich miejsc jak Faro, Malaga, Majorka, Barcelona/Girona, Palermo, Katania, Malta, Lamezia, Korfu, Saloniki, Heraklion, Chania, Rodos, Kos lub Kawala.

Warte podkreślenia jest, iż Centralwings jest jedyną linią w Polsce oferującą bezpośrednie rozkładowe połączenia do Lizbony oraz Bolonii. Jeśli więc wybierasz się do tych miast i chcesz lecieć tanimi liniami – możesz to zrobić tylko z Centralwings! Nie zwlekaj – zarezerwuj bilet już teraz!

Ile kosztuje bilet Centralwings?
Ceny biletów Centralwings za przeloty zaczynają się od 45 PLN (w promocji nawet od 1 PLN) plus stała opłata pasażera w wysokości 99 PLN niezależnie od tego jaki lot wybierzesz. Im wcześniej zarezerwujesz bilet, tym mniej za niego zapłacisz.
Aby sprawdzić, jakie są aktualne ceny biletów, należy wejść na stronę rezerwacji
Płatność za bilet
Centralwings oferuje 3 formy płatności za bilet. Możesz zapłacić za rezerwację kartą kredytową. Pamiętaj również, że rezerwując swój bilet z przynajmniej 21-dniowym wyprzedzeniem, możesz za niego zapłacić również gotówką (na stacjach benzynowych, lub sklepach oznaczonych logo VIA) lub przelewem.

Na pokładzie
Zgodnie z filozofią tanich linii lotniczych staramy się maksymalnie ograniczyć wszelkie koszty, którymi w zwykłych liniach lotniczych ostatecznie obciążony zostaje pasażer. Dla wielu pasażerów bezpłatne posiłki mogą być przykładem takiego niepotrzebnego kosztu.
Jeżeli jednak masz ochotę na posiłek, proponujemy Ci wiele interesujących i tanich zestawów kanapek, zup, przekąsek, słodyczy i napojów. W barku można zapłacić Euro, Funtem Brytyjskim, Dolarem i oczywiście Złotówką. Jeśli więc dopadnie Cię ochota na kanapkę nie musisz martwić się o przelicznik walut.

O firmie
Centralwings to spółka – córka polskiego przewoźnika PLL LOT. Linie powstały na przełomie 2004/2005 roku. Pierwszy lot odbył się 1 lutego 2005 roku na trasie Warszawa-Okęcie – Londyn Gatwick i Kraków Balice – Londyn Gatwick.
Centralwings dysponuje flotą Boeingów 737. Samoloty użytkowane przez Centralwings są wyposażone we wszystkie urządzenia techniczne wymagane przepisami oraz wiele dodatkowych elementów podnoszących bezpieczeństwo nawigacji w powietrzu – większość parametrów lotu samolotu jest ciągle rejestrowana. Flota ta jest serwisowana i certyfikowana na bazie technicznej LOT-u.